Проєкт зі збільшення потужності ПАТ «Івано-Франківськцемент»

Опис проблеми

  • ПАТ «Івано-Франківськцемент» вирішили збільшити потужність електроустановок, а для цього потрібно визначити оптимальну схему зовнішнього електропостачання.
  • Команда ДАКАРу змогла стати надійним партнером для вирішення цього питання. Плунувались роботи із збільшення потужності на 25 МВт, які проводили у 3 етапи: І черга – на 18 МВт – 2017 р. ІІ черга – на 7 МВт – 2018 р. Величина максимального розрахункового навантаження з урахуванням існуючої дозволеної потужністі становила 56,5 МВт.

Для вирішення цього завдання команда ДАКАРу виконала такі дії:

1. Здійснила режимний аналіз стану розподільчих та магістральних електричних мереж Івано-Франківського та Опорнянського енерговузлів з визначенням "вузьких місць".

2. Розробила та проаналізувала варіанти схеми зовнішнього постачання ПАТ «Івано-Франківськцемент» із визначенням точки забезпечення потужності.

3. Здійснила розрахунок та аналіз потокорозподілу, рівнів напруги в розподільчих та магістральних електричних мережах для нормальних, ремонтних (післяаварійних) та ремонтно-аварійних режимів роботи електричної мережі.

4. Здійснила розрахунок струмів короткого замикання в електричній мережі прилеглого району в зв’язку зі зміною технічних параметрів устаткування підстанцій, що живлять ПАТ «Івано-Франківськцемент».

5. Визначила принципи організації релейного захисту та автоматики та пропозиції щодо їх використання. Також команда визначила доцільності застосування автоматики під час виникнення аварійних ситуацій, зокрема із метою запобігання системних аварій.

Результат

За 2 місяці роботи комадна ДАКАРу розробила оптимальний варіант схеми зовнішнього постачання ПАТ «Івано-Франківськцемент», проаналізувала найважчі ремонтно-аварійні режими роботи електричної мережі ОСР та ОСП та запропонувала принципи організації ПАА Івано-Франківського та Опорнянського енерговузлів.

CTA image
Підвищуйте експлуатаційну ефективність електроенергетичних систем та забезпечуйте їх стабільну безпечну роботу разом з DAKAR
Спробувати безкоштовно