Науково-практична конференція «Проблеми якості електроенергії, наукове та виробниче бачення вирішення питання, нормативна база, виклики сучасності»

6-9 липня 2021р. в с.м.т. Славське відбулась науково-практична конференція «Проблеми якості електроенергії, наукове та виробниче бачення вирішення питання, нормативна база, виклики сучасності». Організаторами даної конференції виступили: НТСЕ України, Львівська РНТСЕ України (упорядник), Міністерство енергетики України, ГС «Асоціація «СІГРЕ-Україна», ПрАТ НЕК «Укренерго», Інститут електродинаміки НАН України, Інститут проблем моделювання в енергетиці ім. Г.Є.Пухова НАН України, НТУ «Харківський політехнічний інститут», Вінницький НТУ, НУ «Львівська політехніка».

У вступному слові на відкритті конференції Бондаренко Юрій Миколайович, Заслужений енергетик України, говорив про якість електричної енергії, розглядав проблеми сьогодення та пропонував можливі рішення. Зокрема, цікавим було дізнатись про досвід інших держав з цих питань.

Основними питаннями та проблемами науково-практичної конференції були:

Команда ДАКАРу запропонувала програмний комплекс аналізу режимів сучасних електричних мереж та розглянула їх вплив на якість електроенергії. Доповідачами виступили:

Також нам вдалося ознайомити усіх учасників конференції з можливостями програми ДАКАР ЕЛЕКС.

Представники нашої компанії брали активну участь в обговоренні доповідей інших учасників. На цій конференції усі учасники мали змогу не лише обговорити проблеми якості електроенергії, але й ознайомитись з приладами виробників та розробками ВНТУ та «Альтра».

На завершення учасники науково-практичної конференції доповнили та ухвалили рекомендації щодо покращення якості електроенергії та обговорили основні кроки, щоб зменшити втрати в електричній мережі.